Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Kalp Figürlü Yüzük

Toplam 40 ürün bulunmaktadır.

Kalp Figürlü Yüzük

İki insanın yüreğinin birleşiminden meydana gelen kalp figürü aynı zamanda aşk, sevgi ve sadakatin temsilcisidir. Antik Yunanda ise kalp figürünün kadını temsil ettiği bilinmektedir. Koşulsuz sevginin evrensel simgesi haline gelen kalp figürü uzun yıllardır takıların da vazgeçilmez ve eskimeyen bir simgesidir. Bu nedenledir ki kalp figürlü takılar yıllarca kullanılan, saklanan ve nesilden nesile bırakılan en değerli miraslar olmuştur. Hediye olarak kalp figürlü mücevherler almak; sevgililer gününde, doğum gününde, anneler gününde, diğer herhangi bir özel günde ya da sadece düşünceli bir romantik jest olarak "seni seviyorum" demenin mükemmel bir yoludur.

Klasik kalp motifi ‘Kalp Figürlü Yüzük’ koleksiyonumuzda çağdaş bir dokunuş kazanıyor. Eğer ihtiyacınız olan şey sevgi ile ilgili tüm duyguları ifade etmek ve parmağınızda taşımaksa, minimal stillerden cesur tasarımlara kadar geniş bir yelpazesi olan eşsiz Kalp Figürlü Yüzük koleksiyonumuzu keşfedebilirsiniz; çünkü hiçbir şey güzel bir kalp figürü kadar aşkı ve sevgiyi simgeleyemez.

Unutmayın, kalp figürü sevgiyi ve aşkı temsil eden bir klişe değil tüm güzel duygularla özdeşleşmiş ve kadınlar için çok özel olan bir klasiktir. Keyifli alışverişler dileriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.