Filtre
Renk
Kapat
Close
Beden
Kapat
Close
{{F.NAME}}
Fiyat
{{PRICE.MIN_SELECTED}} {{TARGET_CURRENCY}}
{{PRICE.MAX_SELECTED}} {{TARGET_CURRENCY}}
Kapat
Close
Sıfırla
Filtrele
Filtre
Toplam 32 ürün görüntüleniyor.
Görünüm :
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm

Kalp Figürlü Yüzük

İki insanın yüreğinin birleşiminden meydana gelen kalp figürü aynı zamanda aşk, sevgi ve sadakatin temsilcisidir. Antik Yunanda ise kalp figürünün kadını temsil ettiği bilinmektedir. Koşulsuz sevginin evrensel simgesi haline gelen kalp figürü uzun yıllardır takıların da vazgeçilmez ve eskimeyen bir simgesidir. Bu nedenledir ki kalp figürlü takılar yıllarca kullanılan, saklanan ve nesilden nesile bırakılan en değerli miraslar olmuştur. Hediye olarak kalp figürlü mücevherler almak; sevgililer gününde, doğum gününde, anneler gününde, diğer herhangi bir özel günde ya da sadece düşünceli bir romantik jest olarak "seni seviyorum" demenin mükemmel bir yoludur.

Klasik kalp motifi ‘Kalp Figürlü Yüzük’ koleksiyonumuzda çağdaş bir dokunuş kazanıyor. Eğer ihtiyacınız olan şey sevgi ile ilgili tüm duyguları ifade etmek ve parmağınızda taşımaksa, minimal stillerden cesur tasarımlara kadar geniş bir yelpazesi olan eşsiz Kalp Figürlü Yüzük koleksiyonumuzu keşfedebilirsiniz; çünkü hiçbir şey güzel bir kalp figürü kadar aşkı ve sevgiyi simgeleyemez.

Unutmayın, kalp figürü sevgiyi ve aşkı temsil eden bir klişe değil tüm güzel duygularla özdeşleşmiş ve kadınlar için çok özel olan bir klasiktir. Keyifli alışverişler dileriz.

Güvenli Alışveriş

256 Bit SSL Sertifikası
& 3D Secure

Sertifikalı Ürün

Tüm Takılarımız
14k Altın ve Sertifikalıdır

Taksitli Alışveriş

Peşin Fiyatına
3 Ay Taksit İmkanı

Bakım Garantisi

İki Yıl Ücretsiz
Bakım Garantisi

Sigortalı Gönderim

Anadolu sigorta ve Loomis
Güvencesiyle

Ücretsiz Kargo

150 TL ve Üzeri
Tüm Alışverişlerde

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.