Takılarda Papatya Şıklığı
05.12.2022

Takılarda Papatya Şıklığı

Altın takılar kadınlar için en önemsenen aksesuarlar olarak kabul edilirken takılarda kullanılan papatya modellerinin zarafeti çok daha kaliteli seviyelere taşıdığı bilinir. Elef Takı olarak hem kadınların zarif arzularını karşılamak hem de tasarım harikası ürünler ortaya çıkarmak adına papatya modeli ile sizlere eşsiz seçenekler sunuyoruz. Papatyanın insanlar için öneminin bilen tasarımcılarımızın bu öneme binaen oluşturdukları tasarımlar göz kamaştırmaya devam ediyor. 

Siz de göz kamaştıran seçeneklerle bir aksesuar setine sahip olmak istiyorsanız papatya şıklığını daha yakından incelemeye ne dersiniz? O halde gelin papatyanın taşıdığı zarif anlamlara bir göz atalım sonrasında da size birbirinden özel niteliklere sahip olan papatya setimizi tanıtalım!

 

Papatya Şıklığını Neden Tercih Ediyoruz?

Yüzyıllar boyunca insanlar için çok özel anlamlar taşıyan papatya bir çiçek olmasının yanı sıra eşitli eserlerde temel figür olarak kullanıldı. Temizliği ve sevgiyi ifade etmesinin yanı sıra görsel açıdan cezbedici özelliklere sahip olması papatyanın bir çiçekten daha fazlası olmasına katkı sağladı. Sevginin masum bir şekilde dışa vurumu olarak kabul edilen ve anavatanı Türkiye olan bu çiçeği biz de tasarımlarımızda kullanarak saflığı ve aşkı ön plana çıkarıyoruz.

Sarı ve beyazın eşsiz bir şekilde ahenk sağladığı papatyayı siz de Elef Takı Papatya setinde keşfederek hem sevdiklerinize mutlu anlar yaşatabilir hem de kaliteli bir hediye almanın sevincini yaşayabilirsiniz. Şimdi gelin bu sette sizi ve sevdiklerinizi neler bekliyor dikkatli bir şekilde inceleyelim!

 

Papatya Takımda Neler Var?

Papatya şıklığı ile altın işlemelerini ön plana çıkarırken taşlı detayları da kullanmayı ihmal etmeyen Elef Takı sizlere şu seçenekleri sunar!

 

Papatya Yüzük

Zarif parmaklarınızın bütün güzelliğini ortaya çıkarırken 10 yapraklı bir papatya detayını üzerinde bulunduran ince bir yüzük ile göz kamaştıran bir güzelliğe sahip olabileceksiniz. Özellikle çok sırıtmayan bir renkte olması ve 3 yaprağının üzerinde taş işlemeleri ile renk geçişlerinin yumuşak bir şekilde gerçekleştirilmesi bu yüzüğü olmazsa olmazlarınız arasına sokuyor. Bir kadın olarak zarif yüzük arayışındaysanız Papatya seçeneği sizin için mutlaka tercih edilmesi gerekenler arasına girmeyi başarıyor!

 

Papatya Bileklik

Bileklik kullanmadığınızda bir eksiklik hissediyorsanız narin bileklerinizin güzelliğini ortaya çıkaracak olan Papatya modelini mutlaka tercih etmenizi öneriyoruz. İnce bir zincir detayo ve tam ortada güneş gibi parıldayan papatya ile bileklik seçiminde de sizi memnun edecek olan bu setin her parçasında aynı papatya işlemesinin kullanılması takım olma idealini tam olarak yansıtıyor. İster yüzük ile birlikte ister tek başına kullanacağınız bilekliğin sade ama bir o kadar da dikkat çekici olması belki de papatyanın anlam yüklü özelliğinden kaynaklanıyor.

 

Papatya Kolye

Boynunuzda yıldızları andıran ama papatya detayını da fazlası ile yansıtan bir kolye taşımaya ne dersiniz? Setin eşsiz bir parçası olan kolye ortada güneş gibi parlayan 10 yapraklı papatyanın yanında gittikçe gözden kaybolan yıldızları andıran detaylarla hareketli bir seçenek sunuyor. Klasik bir kolye ucu modelinden farklı olması ve tek başına kullanıldığında dahi göz kamaştıran seçenekler sunması bu kolye modelini sizin için ilk seçenekler arasına sokmayı başarıyor.

 

Papatya Küpe

Siz değerli kadınların küpe seçerken çok detaycı ve dikkatli olduğunu biliyoruz. Bu bilinçle hazırladığımız Papatya Küpe modelinde zarif seçenekler ortaya çıkarmayı arzu ediyoruz. Hem göz yormaması hem de kulağınızda yokmuş hissi yaratması ile kullanışlı olan bu küpe modelinin görsel açıdan yeterince başarılı olması aslında çok yönlü bir tasarıma sahip olduğunu fazlası ile yansıtıyor. Siz de bu küpe ile kulaklarınızdaki zarifliği ortaya çıkarın!

 

Papatya Şahmeran

Papatya şıklığı dendiğinde ala gelecek ilk seçeneklerden bir tanesi olan şahmeran modeli ince dokunuşlar ile ortaya çıkarılmış vazgeçilmez bir seçimdir. Zincir ve papatyanın ahengi ile ortaya çıkan şıklığı siz de harika bir şekilde yakalamak istiyorsanız Elef Takı ayrıcalıklarından hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz. 

 

Blog Son Eklenenler
Yıldızın, Şıklığınla Birlikte Işıldasın
Hayallerin ötesindeki yerler… Keşfedilmeyi bekleyen ışıltılar ve tüm zamana tanıklık eden bir bilgelik… Tek başına oldukları zaman dikkat çekici bir ışık noktası, bir araya geldiklerinde ise nefes kesen bir galaksi ışıltısı…
Devamını Oku
Kalplerden Gelen Zarif Dokunuş
Kalbimiz… En değerli manevi varlığımız... Kalbimizde büyüttüklerimiz, yeşerttiklerimiz ve taşımaktan hiç yorulmadıklarımız anısına… Elef Jewellery Design dokunuşu 14 ayar altına hayat vermekle kalmıyor, kalp de veriyor. Kalp Figürlü 14 Ayar Altın Takı Seti en güzel anlarınıza eşlik etmek, yepyeni anılar oluşturmak ve duygularınıza ortak olmak için sizlerle buluşuyor.
Devamını Oku
Kelebeğin Zarafeti ve Gücü
Kelebeğin kanat çırpması her insan için farklı bir hikayenin ilk satırı gibidir. Kimisi için zarafetin vücut bulması, kimisi için yaşam mücadelesinin sırrı kimisine de göre de görüntüsü ile mest edecek bir dans şöleni…
Devamını Oku
Takılarda Papatya Şıklığı
Altın takılar kadınlar için en önemsenen aksesuarlar olarak kabul edilirken takılarda kullanılan papatya modellerinin zarafeti çok daha kaliteli seviyelere taşıdığı bilinir. Elef Takı olarak hem kadınların zarif arzularını karşılamak hem de tasarım harikası ürünler ortaya çıkarmak adına papatya modeli ile sizlere eşsiz seçenekler sunuyoruz. Papatyanın insanlar için öneminin bilen tasarımcılarımızın bu öneme binaen oluşturdukları tasarımlar göz kamaştırmaya devam ediyor. 
Devamını Oku
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.