Filtre
Renk
Kapat
Close
Beden
Kapat
Close
{{F.NAME}}
Fiyat
{{PRICE.MIN_SELECTED}} {{TARGET_CURRENCY}}
{{PRICE.MAX_SELECTED}} {{TARGET_CURRENCY}}
Kapat
Close
Sıfırla
Filtrele
Filtre
Toplam 24 ürün görüntüleniyor.
Görünüm :
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm

Tarz farktır!

Hepimiz kişisel beğenilerimizi dışa vurmanın bir yolunu buluruz. Tarzımızı dışarı yansıtmanın en kolay ve en etkili yolu giysilerimiz ve onların tamamlayıcısı aksesuarlarımızdır. Yani takılarımız!

Biz farketmesek de çoğu zaman odak noktamız takılarımız oluyor. Çünkü artık küçük detaylar, büyük parçalardan çok daha fazla göze çarpıyor. Basit, hatta sıkıcı bir kıyafet, doğru takı ve aksesuarlarla neredeyse her zaman özel bir şeye dönüşebilir. Sade bir kıyafeti daha hareketli göstermek için yine takılarımıza başvurabiliriz veya tam tersi gösterişli giysileri tercih ettiğimiz durumlarda da daha küçük ve daha ince takılar kullanmak gerekebilir. Ancak her iki durumda da gözden kaçırılmaması gereken en önemli nokta ellerimizin her zaman görünür olduğudur. Bu nedenle stilinize uygun seçeceğiniz tarz bir yüzük her zaman kurtarıcınız olacaktır. Birbiriyle uyumlu yüzükleri eşleştirmeyi deneyebilir veya renk, doku ve değerli taşların bir karışımını tercih edebilirsiniz.

Elef Takı ailesi olarak sadece o günün modasına uygun değil de hayatın doğal akışı içinde var olan yani zamansız bir tasarım anlayışı ile geliştirdiğimiz Tarz Yüzükler koleksiyonumuzu beğenilerinize sunuyoruz. Koleksiyonumuzdaki çiçek şekilleri her tarza uyum sağlar. Geometrik eğriler ise sonsuz yaratıcılığı teşvik eder; mükemmel yuvarlaklığı ve saf kadınlığı ifade eder.

Keyifli alışverişler dileriz.

Güvenli Alışveriş

256 Bit SSL Sertifikası
& 3D Secure

Sertifikalı Ürün

Tüm Takılarımız
14k Altın ve Sertifikalıdır

Taksitli Alışveriş

Peşin Fiyatına
3 Ay Taksit İmkanı

Bakım Garantisi

İki Yıl Ücretsiz
Bakım Garantisi

Sigortalı Gönderim

Anadolu sigorta ve Loomis
Güvencesiyle

Ücretsiz Kargo

150 TL ve Üzeri
Tüm Alışverişlerde

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.