Filtre
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Retro Taşlı Yüzükler

Toplam 8 ürün bulunmaktadır.

Botanik Yüzükler
Eski çağlardan günümüze kadar çiçekler, yapraklar ve bitkiler kadınlar için estetiğin bir parçası olmuştur. Tüm dünyada olduğu gibi bizim kültürümüzde de özellikle çiçeklere gizli anlamlar yüklenmiş, ifade edemediğimiz tüm güzel duygular için çiçeklerin gizli anlamlarından faydalanılmıştır. Örneğin papatyanın saflık, masumiyet ve zarafeti simgelediğine inanılmıştır; zeytin dalı barışı veya zaferi simgeleyen anlamlar yüklenmiştir. 

Çiçekler insanlara duygusal olarak tarifsiz bir mutluluk ve enerji vermekle kalmayıp, stilleri ile de önemli birer motif kaynağı olmuştur. 

Botanik yüzüklerde detaylarının büyük ve gösterişli ya da belirgin olması gerekmez. Daha zarif bir görünüm istiyorsanız, sarmaşıklar, yapraklar veya diğer çiçek figürleriyle işlenmiş bir botanik yüzük seçebilirsiniz . 14 ayar altından imal ettiğimiz botanik yüzük modelleri ile doğanın saflığını üzerinizde taşıyabilirsiniz. Beyaz, sarı veya pembe altın harika bir kontrast oluşturur ve kendinize çok farklı kombinler oluşturabilirsiniz.


Çiçekler ve olumlu duygular arasında her zaman pozitif bir bağlantı olduğu yadsınamaz bir gerçektir… Bitkiler ruh hallerini iyileştirirler. Botanik Figürlü Yüzüklerimiz ile kendinizi çok daha özel ve mutlu hissedebilirsiniz. Elef Takı ailesi olarak sizlere en güzel botanik figürlü takıları sunmak için geniş bir koleksiyon hazırladık. Keyifli alışverişler..

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.