Filtre
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

KELEBEK SERİSİ

Toplam 4 ürün bulunmaktadır.

KELEBEK

 

Takılarda kullanılan bir çok figür aslında kullanıcıları tarafından büyük anlamlar yüklenerek seçilir. Bu seçimleri bazen bilinçli bazen de bilinçaltımızın bizi yönlendirmesiyle yaparız. Daha öncesinde anlamını bildiğimiz veya sadece bizim için özel anlam taşıyan semboller, çiçekler veya hayvanlar çoğu zaman seçimlerimizi etkiler. Takı tasarımında kullanılan en popüler figürlerden birisi de hiç kuşkusuz kelebeklerdir. Kelebeğin taşıdığı anlamlar sayesinde çoğu zaman sıradan bir şekilde değil de bilinçli ve sezgisel olarak bu figüre yöneliriz. 

 

Hemen hemen her kültürde kelebeğin değişimin ve dönüşümün bir sembolü olduğuna inanılır. Bunun nedeni, kendisini bir tırtıldan muhteşem bir kelebeğe dönüştürmesidir. Kelebek, kabuğundan tamamen yeni bir dünyaya çıkmak için savaşmalıdır; tıpkı bizim bazen bariyerlerimizin ve modası geçmiş tutumlarımızın arkasından yeni ve heyecan verici bir dünyaya geçmek için mücadele edebilmemiz gibi… Kelebek sembolik olarak -kendisinin de başardığı gibi- hayatımızdaki değişiklikleri kabul etmemizi ve bu değişimleri sevgiyle kucaklamamızı ister.

 

Değişim ve dönüşüm hepimiz için kaçınılmazdır. Kelebek; yeni bir yaşamın, eski döngüleri bırakmanın ve kişinin gerçek içsel benliğini bulmasının sembolüdür. Kelebek bizi farkındalığımızı genişletmeye, kanatlarımızı açmaya ve sevinçle ilerleyerek hayatta kendi yerimizi bulmaya çağırır. Kelebek figürü taşıyan bir takı kullanmak bizlere fırsat doğduğunda değişiklik yapmamızı ve değişiklikliklerin ne kadar mükemmel olabileceğini hatırlatır.

 

Hepimiz, sonsuz dönüşler, değişimler ve değişmemize neden olan olaylarla karşılaştığımız uzun bir yolculuktayız. Yolculuğumuzun sonunda da kaçınılmaz olarak değişiyoruz. Kendinize veya sevdiklerinize kelebeğin derin anlamlarını taşıyan tılsımlı bir hediye seçmek isterseniz, Elef Takı ailesi olarak kolye, küpe, yüzük, bileklik ve şahmeran ile hazırladığımız özel kelebek koleksiyonumuzu inceleyebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.