Kelebeğin Zarafeti ve Gücü
05.12.2022

Kelebeğin Zarafeti ve Gücü

Kelebeğin kanat çırpması her insan için farklı bir hikayenin ilk satırı gibidir. Kimisi için zarafetin vücut bulması, kimisi için yaşam mücadelesinin sırrı kimisine de göre de görüntüsü ile mest edecek bir dans şöleni…

 

Değişimin, dönüşümün ve beklenmeyen güzelliğin simgesi olan kelebek en güzel motiflerle takılarımızda hayat buluyor. Eşsiz güzelliği ile her zaman insanları kendisine hayran bırakmayı başaran kelebekler, takılarımıza konarak hayatlarımızda yer ediyor. Baharın gelişini müjdeleyen kanat çırpışları eşliğinde azmin, güzelliğin ve naifliğin tanımı olan kelebeklerle süslemiş çok özel bir takı seti ile şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Elef Jewelery Desing olarak kelebeğin kanatlarındaki özgürlüğü, zarafeti, şıklığı ve eşsiz motifleri ilhamımıza ekledik ve her zaman keyifle kullanabileceğiniz bu özel seti hazırladık.

 

Kelebeğin Doğuşu

 

Kelebeklerin eşsiz kanatlarını çok özel ışıltılı taşlarla süsleyerek onların sahip olduğu zarafeti ve güzelliği sizler için yansıttık. Zarif zincirlerin detayların eşlik ettiği set hem tekli hem de birlikte olarak kullanabileceğiniz ve her zaman şıklığınızı en güzel şekilde tamamlayacak parçalardan oluşuyor. Altının kendine özgü ışıltısı, el emeğinin detaylarda yansıyan eşsizliği ve kelebeğin güzelliği bu sette etkileyici bir şekilde bir araya geldi.

 

Küpe, yüzük, kolye, bileklik ve şahmerandan oluşan set içeriğini kendi kullanım gereksinimlerinize özel olarak belirleyebilirsiniz. Dilerseniz tüm seti bir arada satın alarak farklı zamanlarda parçaları dilediğiniz şekilde bir araya getirerek kullanabilirsiniz. Hangi kombin ile birleştirirseniz birleştirin harika sonuçlar elde edeceğiniz, kıyafetlerinizin vazgeçilmez tamamlayıcısı olacak bu parçalar günlük, klasik veya resmî kombinlerinize çok yakışacak.

 

Şıklığınıza Kelebek Dokunuşu

 

Kelebeklerden ilham aldığımız takı setinde yer alan zarif parçalar ile kombinlerinizi çok özel dokunuşlar ile tamamlayabilirsiniz. Denim parçaların rahatlığını ve sadeliğini bir basic tişört ve kelebek zarifliğini taşıyan küpeler ile tamamlayabilir en sakin kombinlerinize bile hoş bir hareket kazandırabilirsiniz. Ofis şıklığınızı tamamlamak için gömlek, triko gibi parçalarla setin küpe, yüzük ve bileklik tasarımlarını kombinlerinizin hareketliliğine göre dilerseniz ayrı ayrı dilerseniz de bir arada tercih edebilirsiniz. Boyun dekoltesini vurgulamak istediğiniz sade parçalarınızı ön plana çıkarmak istediğiniz zamanlarda bir adet taş detaylı 4 adet sadece kanat tasarımlı kelebeğin yer aldığı zarif kolye tasarımını tercih edebilirsiniz.

 

Bir kombinin en önemli tamamlayıcısı aksesuarlardır. Doğru aksesuar seçimi ile en sıradan gözüken parçaları bile başarılı bir şekilde vurgulayarak şıklığınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Elef Jewellery Design olarak her zaman eşsiz ve özgün tasarımları kalite ile buluşturarak hayallerinizdeki takıları tasarlıyoruz. Şıklığınızı bütünleyecek tasarımlarımız anlattıkları hikâyeler ile sizi de tamamlayacak.

Blog Son Eklenenler
Yıldızın, Şıklığınla Birlikte Işıldasın
Hayallerin ötesindeki yerler… Keşfedilmeyi bekleyen ışıltılar ve tüm zamana tanıklık eden bir bilgelik… Tek başına oldukları zaman dikkat çekici bir ışık noktası, bir araya geldiklerinde ise nefes kesen bir galaksi ışıltısı…
Devamını Oku
Kalplerden Gelen Zarif Dokunuş
Kalbimiz… En değerli manevi varlığımız... Kalbimizde büyüttüklerimiz, yeşerttiklerimiz ve taşımaktan hiç yorulmadıklarımız anısına… Elef Jewellery Design dokunuşu 14 ayar altına hayat vermekle kalmıyor, kalp de veriyor. Kalp Figürlü 14 Ayar Altın Takı Seti en güzel anlarınıza eşlik etmek, yepyeni anılar oluşturmak ve duygularınıza ortak olmak için sizlerle buluşuyor.
Devamını Oku
Kelebeğin Zarafeti ve Gücü
Kelebeğin kanat çırpması her insan için farklı bir hikayenin ilk satırı gibidir. Kimisi için zarafetin vücut bulması, kimisi için yaşam mücadelesinin sırrı kimisine de göre de görüntüsü ile mest edecek bir dans şöleni…
Devamını Oku
Takılarda Papatya Şıklığı
Altın takılar kadınlar için en önemsenen aksesuarlar olarak kabul edilirken takılarda kullanılan papatya modellerinin zarafeti çok daha kaliteli seviyelere taşıdığı bilinir. Elef Takı olarak hem kadınların zarif arzularını karşılamak hem de tasarım harikası ürünler ortaya çıkarmak adına papatya modeli ile sizlere eşsiz seçenekler sunuyoruz. Papatyanın insanlar için öneminin bilen tasarımcılarımızın bu öneme binaen oluşturdukları tasarımlar göz kamaştırmaya devam ediyor. 
Devamını Oku
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.