Yıldızın, Şıklığınla Birlikte Işıldasın
05.12.2022

Yıldızın, Şıklığınla Birlikte Işıldasın

ayallerin ötesindeki yerler… Keşfedilmeyi bekleyen ışıltılar ve tüm zamana tanıklık eden bir bilgelik… Tek başına oldukları zaman dikkat çekici bir ışık noktası, bir araya geldiklerinde ise nefes kesen bir galaksi ışıltısı…

 

Yıldızları her insan çok sever, herkesin sevmesinin farklı bir nedeni olsa da herkesin ortak paydada buluşmasını sağlayan en önemli sebep özgür ışıltılarıdır. Bulutsuz bir gök yüzünde göz kırpan noktaları görmek, sevgili ile çimenlere uzanıp o yıldızı seçmek ya da sadece bir akşam yemeğinde, yıldızların altında dans etmek… Yıldızların hayatlarımıza dokunduğu pek çok güzel ve unutulmaz an olsa da Elef Jewelery Design yıldızları şıklığın bir parçası olarak sizlerle buluşturuyor. Zarif, sade, şık ve kendine özgü ışıltısı ile kombinlerinizde ihtiyacınız olan şıklığı en konforlu şekilde elde etmenize yardımcı olacak Yıldız Takı Seti ile her tarzınız ışıldayacak.

 

Yıldızların Işıltısı Şıklığınızı Tamamlasın

 

Yıldızların insanlar tarafından nasıl tasvir edildiğini vurgularken aynı zamanda kendi ilhamımızı da eklediğimiz Yıldız Takı Seti, kombinlerinizi en sade ve zarif şekilde tamamlamanıza yardımcı olacak. Set içeriğinde yer alan küpe, kolye ve yüzük tasarımlarının dilerseniz kombinlerinizde tekli olarak dilerseniz de takım olarak rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Zarif ve ince bir yıldız şeklinin üzerine eklenen daha küçük formdaki taş detayları ile süslenmiş yıldız kombinlerinize farklı ve hoş bir hava kazandırır. Zarafet ile sadeliği etkileyici bir şekilde bir araya getirirken aynı zamanda oldukça özel bir görünüme sahip olan takı seti, en özel anlarınıza eşlik ederken dilerseniz gün boyunca size şans getirecek yıldızınız olarak kombinlerinizi tamamlayabilir. Tek, geniş, oldukça ince ve zarif hatlara sahip olan bir yıldız plakası üzerine konulan taş detaylı küçük yıldız formu tasarıma 3 boyutlu hoş bir hava kazandırıyor. Bu tasarım tek başına yüzük ve küpe olarak hazırlanmasının yanı sıra bu özel 3 boyutlu parçaya eklenen 3 adet daha küçük ve detaysız yıldız plakası da kolyenin asimetrik ve hoş bir görünüme sahip olmasını sağlıyor.

 

Kombinlerinize Dikkat Çekecek Detaylar

 

Modayı yakından takip eden herkesin bildiği üzere başarılı bir kombinin olmazsa olmazları arasında aksesuarlar yer alır. Doğru aksesuar seçimi ile en sade parçaları ön plana çıkarmak, kombinin yıldız parçası olmasını sağlamak mümkün olur. Detayları, 3 boyutlu görüntüsü ve ışıltısı ile sadeliği şıklık ile başarılı bir şekilde bir araya getiren takı seti günün her anında rahatlıkla tercih edebileceğiniz parçalardan oluştuğu için kısa sürede en sevdiğiniz aksesuarlarınız arasında yer alacak. Günlük kombinlerden gece şıklığına kadar her tarza uyum sağlayacak bu güzel set ile kıyafetlerinizi Elef Jewelery Design imzası ile tamamlamanın tadını çıkarabilirsiniz.

Blog Son Eklenenler
Yıldızın, Şıklığınla Birlikte Işıldasın
Hayallerin ötesindeki yerler… Keşfedilmeyi bekleyen ışıltılar ve tüm zamana tanıklık eden bir bilgelik… Tek başına oldukları zaman dikkat çekici bir ışık noktası, bir araya geldiklerinde ise nefes kesen bir galaksi ışıltısı…
Devamını Oku
Kalplerden Gelen Zarif Dokunuş
Kalbimiz… En değerli manevi varlığımız... Kalbimizde büyüttüklerimiz, yeşerttiklerimiz ve taşımaktan hiç yorulmadıklarımız anısına… Elef Jewellery Design dokunuşu 14 ayar altına hayat vermekle kalmıyor, kalp de veriyor. Kalp Figürlü 14 Ayar Altın Takı Seti en güzel anlarınıza eşlik etmek, yepyeni anılar oluşturmak ve duygularınıza ortak olmak için sizlerle buluşuyor.
Devamını Oku
Kelebeğin Zarafeti ve Gücü
Kelebeğin kanat çırpması her insan için farklı bir hikayenin ilk satırı gibidir. Kimisi için zarafetin vücut bulması, kimisi için yaşam mücadelesinin sırrı kimisine de göre de görüntüsü ile mest edecek bir dans şöleni…
Devamını Oku
Takılarda Papatya Şıklığı
Altın takılar kadınlar için en önemsenen aksesuarlar olarak kabul edilirken takılarda kullanılan papatya modellerinin zarafeti çok daha kaliteli seviyelere taşıdığı bilinir. Elef Takı olarak hem kadınların zarif arzularını karşılamak hem de tasarım harikası ürünler ortaya çıkarmak adına papatya modeli ile sizlere eşsiz seçenekler sunuyoruz. Papatyanın insanlar için öneminin bilen tasarımcılarımızın bu öneme binaen oluşturdukları tasarımlar göz kamaştırmaya devam ediyor. 
Devamını Oku
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.