Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Şans Yüzüğü

Toplam 25 ürün bulunmaktadır.

Şans yüzükleri

Herkesin hayatında dönüm noktalarını veya en özel duygularını simgeleyen, yanından ayırmak istemediği ve kendisine şans getirdiğine inandığı bir simgesi vardır. O özel simgeyi görmek bazen mutlu ve güçlü hissetmemizi, bazen daha cesur olmayı bazen de sevdiklerimizi hatırlatır. Bu simgeleri minimal tarzda parmağımızda taşımak seçeceğimiz en zarif yollardan birisidir. 

 

Yüzük takmak vücudumuzdaki enerji akışını düzenler. Stilinize uygun ve size şans getireceğine inandığınız bir yüzük takarsanız pozitif enerji vücudunuzdan akacak ve kendinizi iyimser hissetmenizi sağlayacaktır. Çünkü ellerimiz ve parmaklarımız çok güçlü enerjilere sahiptir ancak çok az insan bunun farkındadır. Bu yüzden yüzükler çağlar boyunca kutsal bir süs olarak kullanılmıştır.

 

Bazı kültürlerde ise şans getireceğine inanılan yüzünün hangi parmağa takılması gerektiğine dair de bazı inanışlar vardır. İşaret parmağına yüzük takmanın kariyerde başarının habercisi olduğuna, orta parmağa yüzük takmanın gerçek aşkı bulmaya yardımcı olacağına, yüzük parmağına yüzük takmanın maddi konularda rahatlama sağlayacağına, serçe parmağa yüzük takmanın ise sezgisel gücü arttıracağına inanılmaktadır. 

 

Yüzüklerin bu kadar enerji dolu olduğunu tahmin etmek kolay değil :) Stilinize en uygun şans yüzüğünü seçmek veya sevdiklerinize hediye etmek için ‘şans yüzükleri’ koleksiyonumuzu inceleyin.. Bol şans :)

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.