Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Tek Taş Yüzük

Toplam 45 ürün bulunmaktadır.

Tek Taş Yüzük

Birazcık tarih :) 

İlk tek taş yüzük Avusturyalı  1. Maximilian’in Kutsal Roma İmparatorluğu'nun İmparatoru olacağı 1477 yılında kullanıldı . 1477’de Burgundy'li Mary ile evlenmeye karar veren 1. Maximilian, gücünü göstermek ve evlilik teklifinde bulunmak için ona içinde elmas olan metal bir yüzük verdi. Bu, tarihteki ilk nişan yüzüğü olarak kabul edildi ve şüphesiz mücevher sanatında bir dönüm noktası oldu. 1. Maximillian’in bu jesti, bugüne kadar sürdürülen bir gelenek oldu ve tektaş yüzükler evlilik tekliflerinde kullanılan yüzükler haline geldi.

Tek taş yüzükler her ne kadar evliliğe giden ilk adımın olmazsa olmaz bir parçası olsa da bir kadını etkilemek için sevgililer günü, yıldönümü veya doğum gününde de narin bir tek taş yüzükten daha iyi bir hediye olamaz. Çünkü tek taş yüzükler günümüzde romantizmin en ikonik sembolü haline gelmiştir. 

Tektaş yüzükler, nişanlardan özel yıldönümlerine kadar hayatın en değerli anlarını sembolize eder. Hiç şüphesiz bir kadın için en özel anlam taşıyan yüzükleri de tek taş yüzükleridir. Çünkü kadınlar için tek taş yüzükler, aşklarını ışıltılı bir sadelikle parmaklarında taşımanın en zarif yoludur. Birçok kadın zamansız zarafeti ve bağlılıklarını sergileme yeteneği nedeniyle tek taş yüzük kullanmayı tercih etmektedir.

Elef Takı’nın tek taş yüzük koleksiyonu klasik ve zarif olmalarının yanı sıra zamana meydan okuyan bir stile sahiptir. Tek taş yüzük için zamansız bir tasarım seçmek, çıkacağınız yolculukta mükemmel bir detay olacaktır. Klasik tek taş yüzüklerden, renkli taşlı seçeneklere kadar bir çok alternatif sunduğumuz koleksiyonumuzda aradığınız stili bulacağınıza eminiz. Keyifli alışverişler..

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.