Filtre
Renk
Kapat
Close
Beden
Kapat
Close
{{F.NAME}}
Fiyat
{{PRICE.MIN_SELECTED}} {{TARGET_CURRENCY}}
{{PRICE.MAX_SELECTED}} {{TARGET_CURRENCY}}
Kapat
Close
Sıfırla
Filtrele
Filtre
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.
Görünüm :
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm

Sonsuzluk Figürlü Yüzükler

Sonsuzluk kavramı Antik Yunan matematikçileri ve filozoflarından beri belgelenmiş olsa da, şimdi bildiğimiz şekliyle sembol ilk kez 1655 yılında İngiliz matematikçi John Wallis tarafından kullanılmıştır. Sembolün bir diğer ismi de ‘lemniskat’tır. Sembol her ne kadar matematiksel bir sembol olarak bilinse de günümüzde matematik alanının çok ötesinde anlamlar taşımaktadır. Sembol, temelde sonsuz sevginin veya umudun ifadesi olarak kullanılır. Sade tasarımının çekiciliği ve derin anlamı nedeniyle, sonsuzluk figürü moda ve aksesuar tasarımında çok yaygın olarak kullanılaya başlandı. 

Sonsuzluk sembolünün taşıdığı bir diğer anlam ise, erkek ve dişi, ikilik ve mükemmellik arasındaki birliktir. Bu nedenle birçok insan, aşklarının asla bitmeyeceğini belirtmek için alyanslarına bile sonsuzluk sembolleri koyar. 

Sonsuzluk sembolü, sonsuz aşk vaadini temsil ettiğine inanıldığından, aşık çiftler için özel ve çok güçlü bir anlamı vardır. Bu nedenle sevdiklerinize alacağınız sonsuzluk figürlü bir yüzük onlar için derin anlamlar taşıyan mükemmel bir hediye olacaktır. Ayrıca sonsuzluk sembolü, modern insanın sosyal yaşamındaki sonsuz olasılıkları ve tam uyumu da temsil eder. Yani, sonsuzluk figürü taşıyan bir yüzük hayatlarımızın bitmediğini ve hala her şeyin mümkün olduğunu hatırlatan giyilebilir birer sanat eseridir. 

Siz de sonsuzluk figürünün bu derin anlamlarıyla kendinizi veya sevdiklerinizi şımartmak isterseniz sonsuzluk figürlü yüzük koleksiyonumuzu inceleyebilir, özel günlerinizi çok daha anlamlı hale getirebilirsiniz. Keyifli alışverişler. 

Güvenli Alışveriş

256 Bit SSL Sertifikası
& 3D Secure

Sertifikalı Ürün

Tüm Takılarımız
14k Altın ve Sertifikalıdır

Taksitli Alışveriş

Peşin Fiyatına
3 Ay Taksit İmkanı

Bakım Garantisi

İki Yıl Ücretsiz
Bakım Garantisi

Sigortalı Gönderim

Anadolu sigorta ve Loomis
Güvencesiyle

Ücretsiz Kargo

150 TL ve Üzeri
Tüm Alışverişlerde

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.