Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Minimal Yüzükler

Toplam 185 ürün bulunmaktadır.

Çağımızın Yeni ve Şık Trendi Minimalizm!

Minimalizm 1960larda bir sanat akımı olarak ortaya çıkmış olsa da artık sadece bir sanat akımı olmaktan çok yaşam felsefesi haline gelmiş durumda. Hayatın her alanında sadeleşmeyi temsil eden minimalizm akımı son yılların aksesuar trendlerinde de başrol oynuyor. Bu nedenle de minimal yüzükler sadece günlük hayatın bir parçası değil özel günlerin, nişanların hatta düğünlerin de vazgeçilmezi haline geldi. Minimal yüzükler, gösterişten uzak durmayı tercih eden, bir yüzüğün nasıl göründüğünden daha çok hangi anlamı taşıdığına önem veren kadınlar için kendilerini ifade edebilmenin eşsiz ve şık bir yolu oldu. 

Minimal yüzükler yükselen ve yeni bir trend gibi görünebilir ancak bu tür yüzük tasarımlarının en önemli avantajı, modalarının geçme ihtimalinin olmamasıdır. Çünkü bahsettiğimiz gibi tasarımlar hem zamansızdır hem de kullanıcısı tarafından derin anlamlar taşır. 

Minimalizm, tamamen doğallık ve sadelik ile ilgilidir. Bir çok minimal yüzük tasarımı doğadan ilham alır. Yapraklar, çiçekler ve gökyüzü öğeleri popüler seçimlerdir ve sayısız şekilde kombinlenebilirler. Siz de stilinizi ve duygularınızı en zarif şekilde yansıtan bir yüzük için ‘minimal yüzük’ koleksiyonumuzu inceleyebilir ve kendinizi veya sevdiklerinizi şımartabilirisiniz. Keyifli alışverişler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.