Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Kelebek Figürlü Yüzük

Toplam 10 ürün bulunmaktadır.

Kelebek Figürlü Yüzükler
Kelebekler hayatın derin ve güçlü temsilleridir. Kelebekler sadece güzel olmakla kalmaz aynı zamanda ruhsal yeniden doğuşu, dönüşümü, değişimi, umudu ve yaşamı temsil eden bir anlam taşır. Kelebeğin muhteşem ancak kısa ömrü, ruhsal dönüşüm sürecini yakından yansıtır ve bize hayatın kısa olduğunu, her anımızı doya doya yaşamamız gerektiğini hatırlatmaya hizmet eder. Tüm bu derin anlamları nedeniyle bir çoğumuz kelebek figürünü üzerimizde taşımak isteriz. Hatta kendimize veya sevdiklerimize doğum günü, sevgililer günü, yıldönümü gibi bir çok özel günde hediye olarak altın bir takı alacaksak aklımıza ilk gelen figürlerden biri kelebek figürüdür. 

 

Her kültürde farklı anlamlar taşıyan kelebekler Japon kültüründe mutlu evliliğin simgesidir. Çin'de ise bir bahçede bir kelebeği kovalarken gerçek aşkıyla tanışan genç bir adama dair bir efsane vardır. Bu nedenle kelebek figürü aynı zamanda romantik bir sembol olarak kabul edilir. Sevdiklerinize veya kendinize alacağınız kelebek figürlü bir yüzük  bağlılığın romantizmi ile çok iyi uyum sağlar.

 

Zarif bir kelebek figürlü yüzük bulmak gerçek bir kelebeği yakalamak kadar zor olabilir :) Tam da bu sırada Elef Takı yardımınıza yetişiyor.. Birbirinden şık ve sofistike yüzükler barındıran ‘kelebek figürlü yüzük’ koleksiyonumuzda aradığınız yüzüğü bulacağınıza eminiz. Unutmayın trendler gelip geçecek, ancak kelebek takılar zamansız ve anlamlı olduğu kadar şık ve çok yönlü olmaya devam edecek. Keyifli alışverişler. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.