Kendiniz ve sevdikleriniz için bundan sonraki mücevher tercihlerinizi tekrar ELEF TAKI’ dan yapmanız için, uluslararası birikimimiz ile, ürünümüzü tercih eden sizleri en ön planda tutan satış sonrası servislerimizle hizmetinizde olacağız.

ELEF TAKI’dan satın almış olduğunuz tüm ürünler ELEF TAKI garantisi altındadır. Satılan her ürün ile birlikte ELEF TAKI Altın GARANTİ SERTİFİKASI verilmektedir. Gerçek altın ile üretilen ürünlerimiz, verilen sertifikada belirtilen saflıkta ve ayardadır.

ELEF TAKI ‘dan satın almış olduğunuz mücevherleriniz 2 YIL TAMİR ve ÖMÜR BOYU BAKIM garantilidir.

2 YIL GEÇERLİ SINIRLI GARANTİ

Bu garantimiz olası satınalma tarihinden sonra oluşan  ve kullanımdan kaynaklı tamir ihtiyaçlarını kapsamaktadır.

  • Yüzük ölçüsü ayarlama, taş düşükleri gibi kullanıcı kaynaklı problemleriniz TAMİR GARANTİSİ kapsamına girer ve çağrı merkezimiz hafta içi 09:00-18:30, cumartesi günü 10:00-16:00 arası hizmetinizdedir. Ürünlerinizin tamiri ücretsiz yapılır. TAMİR GARANTİSİ kapsamındaki durumlarda Gelen ve Giden kargo ücretleri müşterimize aittir.
  • Bu garanti, doğru olmayan kullanım, vücut teri, çarpma, düşme ya da kaza sonucu oluşan hataları, kaybolma ve çalınmaları kapsamamaktadır. Satın alma tarihinden sonra ELEF TAKI bilgisi dışında yapılan tamiratlardan ya da başka işlemlerden dolayı üründe oluşan hatalar ya da bozukluklar da bu garanti kapsamı dışında kalmaktadır. Her durumda ELEF TAKI’nın garanti yükümlülüğü, faturada belirtilen satış bedelini aşamaz.
  • Garanti koşulları ancak ürünün yanında gösterilecek garanti sertifikası ve ürün faturası ile beraber geçerlilik kazanır.
  • Satın alma tarihinden itibaren 1 gün bile olsa kullanılan ürünler iade alınmaz ve/veya değiştirilmez, ancak tamirat için garanti kapsamına girer.

ÖMÜR BOYU BAKIM GARANTİSİ

Mücevherinizin GARANTİ SERTİFİKASI’nı kaybetmeyiniz. Tüm mücevherleriniz ÖMÜR BOYU bakım garantisi altına alınmıştır.

  • İstediğiniz herhangi bir zamanda ürünü Elef Takı’ya göndererek, temizleme-parlatma bakımı talep edebilirsiniz. ELEF TAKI mücevherlerinizin bakımı ücretsiz yapılacaktır.
  • Bakım garantisi kapsamındaki durumlarda Gelen ve Giden kargo ücretleri müşterimize aittir.

Menü