Filtre
Renk
Kapat
Close
Beden
Kapat
Close
{{F.NAME}}
Fiyat
{{PRICE.MIN_SELECTED}} {{TARGET_CURRENCY}}
{{PRICE.MAX_SELECTED}} {{TARGET_CURRENCY}}
Kapat
Close
Sıfırla
Filtrele
Filtre
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.
Görünüm :
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm

Botanik Yüzükler
Eski çağlardan günümüze kadar çiçekler, yapraklar ve bitkiler kadınlar için estetiğin bir parçası olmuştur. Tüm dünyada olduğu gibi bizim kültürümüzde de özellikle çiçeklere gizli anlamlar yüklenmiş, ifade edemediğimiz tüm güzel duygular için çiçeklerin gizli anlamlarından faydalanılmıştır. Örneğin papatyanın saflık, masumiyet ve zarafeti simgelediğine inanılmıştır; zeytin dalı barışı veya zaferi simgeleyen anlamlar yüklenmiştir. 

Çiçekler insanlara duygusal olarak tarifsiz bir mutluluk ve enerji vermekle kalmayıp, stilleri ile de önemli birer motif kaynağı olmuştur. 

Botanik yüzüklerde detaylarının büyük ve gösterişli ya da belirgin olması gerekmez. Daha zarif bir görünüm istiyorsanız, sarmaşıklar, yapraklar veya diğer çiçek figürleriyle işlenmiş bir botanik yüzük seçebilirsiniz . 14 ayar altından imal ettiğimiz botanik yüzük modelleri ile doğanın saflığını üzerinizde taşıyabilirsiniz. Beyaz, sarı veya pembe altın harika bir kontrast oluşturur ve kendinize çok farklı kombinler oluşturabilirsiniz.


Çiçekler ve olumlu duygular arasında her zaman pozitif bir bağlantı olduğu yadsınamaz bir gerçektir… Bitkiler ruh hallerini iyileştirirler. Botanik Figürlü Yüzüklerimiz ile kendinizi çok daha özel ve mutlu hissedebilirsiniz. Elef Takı ailesi olarak sizlere en güzel botanik figürlü takıları sunmak için geniş bir koleksiyon hazırladık. Keyifli alışverişler..

Güvenli Alışveriş

256 Bit SSL Sertifikası
& 3D Secure

Sertifikalı Ürün

Tüm Takılarımız
14k Altın ve Sertifikalıdır

Taksitli Alışveriş

Peşin Fiyatına
3 Ay Taksit İmkanı

Bakım Garantisi

İki Yıl Ücretsiz
Bakım Garantisi

Sigortalı Gönderim

Anadolu sigorta ve Loomis
Güvencesiyle

Ücretsiz Kargo

150 TL ve Üzeri
Tüm Alışverişlerde

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.